Weź udział w warsztatach, ucz się tworzyć sztukę

01styczeń sobota

Warsztaty ceramiczne

Termin:sobota, 1 stycznia 2022 1 stycznia 2022 - 31 grudnia 2022 / Biuro Wystaw Artystycznych w Sieradzu
Biuro Wystaw Artystycznych w Sieradzu, w ramach prowadzenia działalności statutowej, rozszerzyło w tym roku ofertę edukacyjną dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych poprzez zajęcia ukierunkowane na nabycie i kształtowanie umiejętności manualnych związanych z twórczością artystyczną. Obecnie w budynku BWA działa pracownia ceramiki artystycznej, w której odbywają się warsztaty uczące tworzenia różnorodnych obiektów z materiału jakim […]
07wrzesień wtorek
Warsztaty ceramiczne

W >lepiarni< rozwijamy kreatywność uczestników warsztatów

Termin:wtorek, 7 września 2021 7 września 2021 - 31 grudnia 2021 / Sieradz
Na bieżąco odbywają się zajęcia z lepienia glinianych dzieł sztuki. Uczestnicy wykazują się wielkim zaangażowaniem w pracy. Zaczynamy od opanowania podstawowych umiejętności by przejść do bardziej zaawansowanych form przestrzennych. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisywania się na kolejne warsztaty. Kontakt pod numerem telefonu: 43 822 48 45 lub e-mail: ceramika@bwasieradz.pl.
Szczegóły Wstęp wolny
17czerwiec czwartek
Warsztaty ceramiczne

Poznajemy działalność Biura Wystaw Artystycznych

Termin:czwartek, 17 czerwca 2021 09:00 - 11:00 / BWA Sieradz
W dniu 17 czerwca 2021 roku mieliśmy przyjemność gościć grupę bardzo kreatywnej młodzieży. Z powodu Cowid 19, w tym roku nie odbyły się coroczne Muralia, dlatego zorganizowaliśmy Mini Muralia na temat: Sieradz pełen zieleni. Odbyły się warsztaty ceramiczne, dzięki którym powstały bardzo pomysłowe prace. Zapraszamy do odwiedzania Biura Wystaw Artystycznych w Sieradzu, ul. Kościuszki 3.
Szczegóły Wstęp wolny

BWA w Sieradzu © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatnosci / Deklaracja Dostępności

Skip to content