Wróć do wszystkich wystaw

Wystawa malarstwa, rysunku i tkaniny unikatowej Rafała Kolińskiego pt. Ciało i duch. 8 – 29 marca 2024 r.

08 mar 2024 - 29 mar 2024

Jestem projektantem wnętrz, grafikiem projektowym, ilustratorem, rysownikiem i malarzem. Współpracuję z biurami architektonicznymi, instytucjami, projektantami, osobami prywatnymi w obszarze architektury wnętrzm scenografii muzealnej, wystawiennictwa, grafiki reklamowej, wydawniczej.

Z firmą Nizio Design Interantional realizowałem projekt graficzno-scenograficzny wystawy stałej Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku oraz Centrum Folkloru Polskiego Karolin w Otrębusach. Dla firmy Kłaput Project opracowywałem projekt wykonawczy Muzeum Byłego Obozu Zagłady w Sobiborze. Z firmą Jaz+Architekci miałem przyjemność projektować część ekspozycji Muzeum Gazowni Warszawskiej oraz wystawy czasowe. Współpracuję z Narodowym Centrum Kultury, dla którego zaprojektowałem w przestrzeni warszawskiej Kordegardy wystawę poświęconą Grupie Małe Instrumenty w ramach festiwalu Eufonie 2022 oraz wystawę pt. „Kobieta Wyzwolona”, poświęconą kolekcji figur z Polskiej Wytwórni Fajansu w Pacykowie.


Od 2009 roku prowadzę autorską pracownię projektową Illuminartestudio, gdzie samodzielnie lub w zespołach realizuję zlecenia w dziedzinie wzornictwa, projektowania graficznego i architektury wnętrz.
Jako grafik bylem ponadto samodzielnym specjalistą i koordynatorem w zespołach działów marketingu firm Marvipol Development, Cersanit S.A. i PZLPiT „Mazowsze”.

Jako twórca nie rozstaję się od ponad 20 lat z rysunkiem, grafiką i malarstwem. Współpracuję z kilkoma galeriami i kuratorami sztuki.

Źródło: rafaelkolinski.com

Dołącz
  • Data: 08 mar 2024 - 29 mar 2024
  • Lokalizacja:Sieradz
  • Artysta:Rafał Koliński
  • Czas trwania:16 dni

BWA w Sieradzu © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatnosci / Deklaracja Dostępności

Skip to content